دوشنبه 30 مهر 1397
مشاهده خبر
افتتاحیه اولین گالری تخصصی صنایع دستی با حضور اساتید و هنرمندان شاخص کشور

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان خبر داد:

افتتاحیه اولین گالری تخصصی صنایع دستی با حضور اساتید و هنرمندان شاخص کشور

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از افتتاح اولین گالری تخصصی صنایع دستی با حضور اساتید و هنرمندان شاخص کشور در شهر تاریخی اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ جعفر جعفر صالحی سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امرز 10 آبان ماه از افتتاح اولین گالری تخصصی صنایع دستی با حضور اساتید و هنرمندان شاخص کشور در روز جمعه مورخ 12 آبانماه 1396 در شهر جهانی صنایع دستی خبر داد .

جعفرصالحی گفت: این گالری تخصصی صنایع دستی با فضایی بالغ بر 450 مترمربع و به منظور نمایش آثار فاخر صنایع دستی به همت تعدادی از هنرمندان صنایع دستی استان و با هماهنگی و همکاری معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان و اتحادیه صنف صنایع دستی استان اصفهان احداث گردیده است.

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان هدف از تأسیس این گالری را کاربردی نمودن صنایع دستی و استفاده از آن در زندگی روزمره عنوان نمود و خاطر نشان کرد: ارتباط مناسب بین مشتریان و هنرمندان باعث می شود تا هنرمندان و فعالان صنایع دستی کالاهای خود را هر چه مرغوب تر و با توجه به سلائق مشتریان تولید نمایند.

جعفر صالحی در پایان خاطر نشان کرد: در این مجموعه ورک شاپ در رشته های مختلف صنایع دستی همه روزه توسط اساتید مجرب صنایع دستی صورت می پذیرد.

گالری پردیس در روز جمعه 12 آبان ماه با حضور مسئولین استان و در خیابان چهارباغ بالا افتتاح خواهد شد. همچنین همه روز از 17 لغایت 22 این گالری میزبان دوستداران صنایع دستی و هنر این مرز و بوم می باشد.


دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/08/10 11:32

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/08/10 11:32

علی مسلمان زاده 1396/08/11 08:24
امید وارم که این نمایشگاه بتواند برای اساتید و هنرمندان راهی به آینده‌ای روشن و بدور از سختیها باشد آنها لایق بهترینها هستند