پنج شنبه 2 اسفند 1397
مشاهده خبر

برگزاری سمینار آموزشی استاندارد سازی فرآورده های صنایع دستی در اصفهان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:
برگزاری سمینار آموزشی استاندارد سازی فرآورده های صنایع دستی در اصفهان
جعفر جعفر صالحی، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان اصفهان از برگزاری سمینار آموزشی استاندارد سازی فرآورده های صنایع دستی در صبح روز یکشنبه 9/2/97 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، صبح امروز 11 اردیبهشت ماه، جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از برگزاری سمینار آموزشی استاندارد سازی فرآورده های صنایع دستی در صبح روز 9/2/97 در هتل آسمان اصفهان خبر داد. 
جعفر صالحی با اعلام این خبر گفت: در این سمینار که با همکاری اداره کل استاندارد استان اصفهان و با حضور اساتید و هنرمندان پیشکسوت در عرصه صنایع دستی برگزار گردید، مقاله ای تحت عنوان آشنایی با استاندارد سازی محصولات صنایع دستی توسط کارشناس اداره استاندارد ارائه و سخنانی پیرامون اهمیت استاندارد نمودن محصولات و مصنوعات دستی بیان شد. 
جعفر صالحی ضمن تأکید بر اهمیت بسته بندی و استاندارد بودن محصولات گفت: در رابطه با اعتماد مصرف کننده به خرید کالایی که انجام می دهد به هنرمندان توصیه می نمایم با مراجعه به کارشناسان اداره استاندارد مراحل اخذ مجوزهای استاندارد سازی برای کالاهای تولیدی خود را طی نموده و کالای خود را استاندارد نمایند .
گفتنی است در ادامه این سمینار نیز بخش پرسش و پاسخ توسط شرکت کنندگان در سمینار، با حضور 5 نفر از اساتید پیشکسوت در رشته های قلمزنی، خاتم کاری و میناکاری برگزار گردید .


دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/02/11 10:45

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/02/11 10:45