چهارشنبه 20 آذر 1398
مشاهده خبر

برگزاری دوره تخصصی آموزشی بازاریابی دیجیتال ویژه فعالان صنایع دستی در حوزه تجارت الکترونیک

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:

برگزاری دوره تخصصی آموزشی بازاریابی دیجیتال ویژه فعالان صنایع دستی در حوزه تجارت الکترونیک

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از برگزاری دوره تخصصی آموزشی بازاریابی دیجیتال برای فعالان صنایع دستی در حوزه تجارت الکترونیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، صبح امروز 11 خردادماه، جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های کلان معاونت صنایع دستی کشور، دوره های تخصصی متعددی در حوزه صنایع دستی در این استان برگزار می گردد که دوره تخصصی آموزشی بازاریابی دیجیتال (وب مستری و سئو) از جمله این دوره هاست که ویژه سایت داران و فعالین تجارت الکترونیک در حوزه صنایع دستی می باشد.

جعفرصالحی با اعلام اینکه مدت زمان برگزاری این دوره 28 ساعت می باشد خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این دوره ارتقاء دانش مخاطبین جهت شروع کسب و کار اینترنتی، تولید محتوا و بازاریابی محتوا، تبلیغ نویسی در وب، بازاریابی موتورهای جستجو و سئو، تبلیغات کلیکی، نحوه راه اندازی فروشگاه اینترنتی و... بوده و همچنین در طول سال جاری دوره های متعدد دیگری نیز پیش بینی شده که برگزار خواهد شد.دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1398/03/11 10:24

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1398/03/11 10:24