یک شنبه 30 تير 1398
مشاهده خبر

همزمان با دهه فجر، راه اندازی اولین باجه تخصصی خدمات پستی در حوزه صنایع دستی در میدان امام (ره) (نقش جهان) اصفهان

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:
همزمان با دهه فجر، راه اندازی اولین باجه تخصصی خدمات پستی در حوزه صنایع دستی در میدان امام (ره) (نقش جهان) اصفهان
فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان ظهر امروز در دیدار مدیر کل پست استان اصفهان با وی عنوان کرد: اولین باجه تخصصی خدمات پستی در حوزه صنایع دستی در میدان امام(ره) (نقش جهان) اصفهان راه اندازی می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ ظهر امروز 3 بهمن ماه، حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان و جمعی از مدیران این اداره کل در خانه تاریخی میراث با فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان و با حضور جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل دیدار کردند.
در این نشست مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با ایراد سخنانی ضمن خیر مقدم به میهمانان تاکید کرد: ما به مقوله پست جدای از بحث خدمات رسانی نگاهی فرهنگی داریم زیرا بخشی از حافظه تاریخی کشور ما در مقوله پست از طریق چاپ و نشر تمبرهای یادبود متبلور می شود.
او همچنین تاکید کرد و گفت: بدون شک توسعه خدمات رسانی به ویژه خدمات الکترونیک نقش مهمی در توسعه گردشگری و صنایع دستی دارد روی همین اصل آماده هرگونه همکاری در راستای توسعه ارتباط میان اداره کل پست استان و میراث فرهنگی استان هستیم.
الله یاری ادامه داد و گفت: با توافق به عمل آمده میان اداره کل میراث فرهنگی استان و اداره کل پست استان، با توجه به اینکه یکی از بزرگترین مراکز عرضه صنایع دستی در جهان در مجموعه جهانی میدان امام (ره) (نقش جهان) قرار دارد، اولین باجه تخصصی ارائه خدمات پستی ویژه ارائه خدمات صنایع دستی در این میدان تاریخی راه اندازی می شود.
الله یاری در همین راستا افزود: ارائه خدمات نقل و انتقال صنایع دستی ویژه فروشندگان و عرضه کنندگان صنایع دستی از یکسو و همچنین خدمات رسانی به گردشگران در راستای نقل و انتقال خرید صنایع دستی آنان با تخفیف ویژه از جمله اهداف راه اندازی این باجه تخصصی می باشد.
او همچنین تصریح کرد: طرح خدمات رسانی پستی در گام نخست شامل عرضه کنندگان صنایع دستی به ویژه فروشگاه های دارای نشان استاندارد در میدان امام خواهد بود و در گام بعد خدمات رسانی به گردشگران به ویژه در نوروز 98 در دستور کار این دو مجموعه قرار می گیرد.


دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1398/01/19 09:23

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1398/01/19 09:23