سه شنبه 29 آبان 1397
مشاهده خبر
توسعه کارگاههای صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل عنوان کرد:
توسعه کارگاههای صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل 
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل صبح امروز از توسعه کارگاههای صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 2 دی ماه و در حاشیه بازدید کارشناسان صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از کارگاههای صنایع دستی این شهرستان با اعلام این خبر عنوان کرد: شرایط توسعه 3 کارگاه صنایع دستی در شهرستان آران و بیدگل مورد تائید قرار گرفت.
جواد صدیقیان، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بید گل گفت: این 3 کارگاه صنایع دستی که خود ضمن تولید در کارگاه به عنوان پشتیبان مشاغل خانگی نیز فعالیت دارند شامل دو کارگاه تولیدات چرمی دست دوز و یک کارگاه سفالگری هستند که در هر کارگاه چندین کارگر ثابت و10نفر کارگر مشاغل خانگی مشغول فعالیت می باشند و در مجموع برای 38 نفر در این کارگاهها اشتغالزایی بوجود آمده است .
صدیقیان همچنین ابراز امیدواری کرد که با ارائه تسهیلات مشاغل خانگی به کارگاههای صنایع دستی این شهرستان، و ادامه پشتیبانی میراث فرهنگی شهرستان، مسیر توسعه و تجهیز این کارگاهها هموارتر گردد.


دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/10/02 08:22

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/10/02 08:22