چهارشنبه 2 خرداد 1397
مشاهده خبر
هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در اصفهان، شهر جهانی صنایع دستی برگزار می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان خبر داد:

هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در اصفهان، شهر جهانی صنایع دستی برگزار می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز سه شنبه 21 شهریور از برگزاری هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران در اصفهان شهر جهانی صنایع دستی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان صبح امروز با اعلام این مطلب افزود: با برنامه ریزی های به عمل آمده، هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران در اصفهان شهر جهانی صنایع دستی برگزار می شود.

الله یاری در همین رابطه تاکید کرد: در این نمایشگاه که در مکان باغ، مجموعه جهانی کاخ موزه چهلستون در شهر اصفهان برگزار می شود، 30 استان کشور با حضور هنرمندانشان به ارائه هنرهای سنتی و صنایع دستی استان های خود می پردازند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان همچنین تصریح کرد: در این نمایشگاه 150 غرفه جهت ارائه صنایع دستی و هنرهای سنتی 30 استان کشور از جمله صنایع دستی استان اصفهان در باغ زیبای کاخ چهلستون طراحی و اجرا خواهد شد.

مراسم افتتاحیه هجدهیمن نمایشگاه ملی صنایع دستی اصفهان که یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنایع دستی، پس از انتخاب شهر تاریخی اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی در این شهر بشمار می رود، روز چهارشنبه ساعت 16:30 در محل کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان واقع در بلوار هشت بهشت آغاز و پس از آن نمایشگاه به صورت رسمی در محل مجموعه جهانی کاخ موزه چهلستون افتتاح می شود.

این نمایشگاه از تاریخ 22 شهریور لغایت 27 شهریور از ساعت 9 صبح لغایت 21 پذیرای گردشگران و علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی می باشد.


دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/06/21 09:36

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/06/21 09:36