دوشنبه 30 مهر 1397
مشاهده خبر
برگزاری نمایشگاه عاشورا در آئینه صنایع دستی و هنرهای سنتی

سرپرست معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:

برگزاری نمایشگاه عاشورا در آئینه صنایع دستی و هنرهای سنتی

سرپرست معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه عاشورا در آئینه صنایع دستی و هنرهای سنتی توسط این اداره کل در محل گالری نقش خانه هنرهای سنتی اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، جعفر جعفر صالحی سرپرست معاونت صنایع دستی استان اصفهان صبح امروز 14 آبان ماه از برگزاری نمایشگاه "عاشورا در آئینه صنایع دستی و هنرهای سنتی" در محل گالری نقش خانه هنرهای سنتی با شرکت پانزده نفر از هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی اصفهان همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) خبر داد.

جعفر صالحی گفت: در این نمایشگاه پانزده نفر از هنرمندان رشته های مختلف صنایع دستی و هنرهای سنتی (سوخت و معرق چرم، قلمزنی، معرق چوب، نگارگری، میناکاری، طلاکوبی، سرمه دوزی و خوشنویسی سنتی) آثار خود را به نمایش گذاشته اند.

لازم به ذکر است افتتاحیه این نمایشگاه روز دوشنبه مورخ 15 آبانماه می باشد. علاقمندان می توانند از تاریخ 15 تا 30 آبان ماه همه روزه از ساعت 10 تا 20 از این نمایشگاه در محل گالری نقش خانه هنرهای سنتی واقع در میدان امام (ره)، ابتدای بازار مسجد شیخ لطف الله بازدید بعمل آورند.


دسته بندی : صنایع دستی

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/08/14 12:33

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/08/14 12:33