اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان
تاريخ و زمان: 1398/08/22 09:06 | دسته بندی: صنایع دستی

هشتمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی برگزار می شود

هشتمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی برگزار می شود
جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از برگزاری هشتمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی در اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان؛ امروز 22 آبان ماه، جعفر جعفرصالحی با اعلام این خبر گفت: هشتمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی به منظور ارتقاء فروش و به روز نمودن راهکارهای تجاری صنایع دستی و هنرهای سنتی در اصفهان برگزار می شود.
او با اشاره به نقش و جایگاه تجاری سازی و بسته بندی در توسعه ی صنایع دستی گفت: امروزه یکی از دلایل اصلی رونق اقتصادی کشورهای موفق در حوزه ی صنایع دستی، گذر از نگاههای سنتی به تولید، آموزش و بازار عرضه و فروش است.
جعفر صالحی خاطر نشان کرد: کشورهایی که هنوز در جایگاه سنتی و کلیشه ای گذشته باقی مانده اند و اعتقادی به ترفندهای جدید اقتصادی خروجی تجاری سازی و بسته بندی ندارند، نتوانسته اند اقتصاد پر رونقی را در این بخش شاهد باشند.
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گفت: با برگزاری این نشست بدنبال شروع اهمیت موضوع جهت کلیه فعالان این حوزه در اصفهان (قطب صنایع دستی ایران و جهان) بوده و با ارایه ی تعریفی صحیح از کلید واژه های اصلی نشست، ذهن خلاق مخاطبان حاضر را به تفکر واداشته و فرآیندی از شروع ایده، تولید محصول و خلق ثروت را جهت آنان تشریح می نمائیم .
جعفر صالحی در پایان گفت: این نشست، روز دوشنبه 27 آبان ماه در کتابخانه مرکزی اصفهان، با حضور اساتید، کارشناسان و فعالان این حوزه برگزار می شود.