اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان
تاريخ و زمان: 1398/02/25 14:22 | دسته بندی: عمومی

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی قرآنی در نقش خانه هنرهای سنتی اصفهان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان عنوان کرد:
برگزاری نمایشگاه صنایع دستی قرآنی در نقش خانه هنرهای سنتی اصفهان
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی قرآنی در نقش خانه هنرهای سنتی اصفهان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، صبح امروز 25 اردیبهشت ماه؛ جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه صنایع دستی قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین اداره کل میراث فرهنگی استان، رئیس اتحادیه صنف صنایع دستی و مدیر پایگاه میراث جهانی نقش جهان در نقش خانه هنرهای سنتی اصفهان افتتاح گردید. 
این نمایشگاه هر ساله با محوریت آیات قرآن، احادیث و مطالب و موضوعات مرتبط با ماه نزول قرآن در آثار صنایع دستی برگزار می شود.
جعفر صالحی گفت: "این نمایشگاه با حضور هنرمندان و فعالان صنایع دستی در رشته های منبت چوب، کاشی هفت رنگ و معرق، سرمه دوزی، نگارگری و تذهیب و میناکاری برگزار گردیده و همیشه نمایشگاههای با محوریت قرآن از شکوه خاصی برخوردار بوده و هست".
شایان ذکر است این نمایشگاه هر ساله با محوریت آیات قرآن، احادیث و مطالب و موضوعات مرتبط با ماه نزول قرآن در آثار صنایع دستی برگزار می شود که امسال از تاریخ 25 اردیبهشت ماه لغایت 14 خرداد از ساعت 10 صبح لغایت 6 بعد از ظهر آماده بازدید علاقمندان است.