سه شنبه 29 آبان 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر
ایجاد مرکز نظارت بر فعالیت تورهای گردشگری اصفهان در کاخ عالیقاپو

معاون گردشگری استان عنوان کرد:

ایجاد مرکز نظارت بر فعالیت تورهای گردشگری اصفهان در کاخ عالیقاپو

معاون گردشگری استان اصفهان صبح امروز در نشست مشترک مدیران اداره کل با اعضای انجمن راهنمایان گردشگری استان از ایجاد مرکز نظارت بر فعالیت تورهای گردشگری اصفهان در کاخ عالیقاپو در آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ محسن یارمحمدیان صبح امروز شنبه 11 آذرماه در نشست مشترک مدیران اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اعضای انجمن راهنمایان گردشگری استان اصفهان با اعلام این مطلب افزود: با توجه به رشد و گسترش گردشگری داخلی و خارجی در اصفهان بدنبال تخصصی شدن بازدید گردشگران در اصفهان هستیم.

او با اشاره به اهداف راه اندازی مرکز نظارت بر تورهای گردشگری اصفهان تاکید کرد: با عنایت به حضور گسترده گردشگران در اصفهان بدنبال تخصصی شدن فعالیت راهنمایان گردشگری از یکسو و بهینه شدن بازدید از آثار تاریخی توسط گردشگران از سوی دیگر هستیم.

یارمحمدیان همچنین تصریح کرد: از دیگر اهداف این طرح نظارت دقیق تر بر بازدید گردشگران از بناهای تاریخی و حذف راهنمایان غیر حرفه ائی از حوزه راهنمائی گردشگری هستیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان همچنین با اشاره به نقش صنایع دستی در توسعه گردشگری ایران و اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه مجموعه جهانی میدان امام اصفهان یکی از بزرگترین مراکز عرضه صنایع دستی جهان به شمار می رود تلاش داریم تا با ایجاد کمیته بازرسی از تورها به نحوه عرضه صنایع دستی به گردشگران به ویژه گردشگران خارجی توسط راهنمایان تور نیز نظارت داشته باشیم.

مرکز تخصصی نظارت بر تورهای گردشگری استان اصفهان با همکاری معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان و انجمن راهنمایان گردشگران استان از 15آذرماه در مجموعه اطلاع رسانی کاخ عالیقاپو اصفهان راه اندازی می شود.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/09/11 12:19

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/09/11 12:19

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit