یک شنبه 3 شهريور 1398
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

برگزاری چهارمین دوره آموزشی راهنمایان محلی گردشگری در شهرستان آران و بیدگل

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل عنوان کرد:
برگزاری چهارمین دوره آموزشی راهنمایان محلی گردشگری در شهرستان آران و بیدگل
رئیس اداره میراث فرهنگی آران وبیدگل از برگزاری چهارمین دوره آموزشی راهنمایان محلی گردشگری در شهرستان آران و بیدگل با همکاری آموزشگاه ماهان سیلک خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 14 بهمن ماه، مجید نوری رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل با اعلام این خبر افزود :این دوره آموزشی به منظور ساماندهی وتوسعه صنعت گردشگری شهرستان وتوانمند سازی نیروهای بومی در حوزه گردشگری با حضور یکصد نفر از علاقمندان به این حوزه در دو بخش مرکزی و کویرات شهرستان آران و بیدگل برگزار می گردد. 
رئیس اداره میراث فرهنگی آران وبیدگل خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی، با مباحثی از جمله آشنایی با قوانین میراث فرهنگی، آداب و قوانین راهنمایی تور، شناخت صنایع دستی، امداد و نجات، زبان انگلیسی در گردشگری، جهت یابی در جغرافیا، آشنایی با فرهنگ عامه و آثار تاریخی، مذهبی، فرهنگی و جاذبه های طبیعی آشنا خواهند شد.
مجید نوری در ادامه بیان کرد: به شرکت کنندگان در این دوره در صورت قبولی در آزمون پایان دوره گواهینامه راهنمای محلی از سوی سازمان میراث فرهنگی اعطا می گردد. 
رئیس اداره میراث فرهنگی آران وبیدگل تصریح کرد: شهرستان آران وبیدگل دارای توانمند ی ها و پتانسیلهای بالایی در حوزه گردشگری می باشد که این جاذبه ها شامل: بقاع متبرکه، مساجد، تکایا، خانه های تاریخی، قلعه ها وکاروانسراها و جاذبه های طبیعی و تاریخی که شاخص ترین آنها دریاچه نمک، کویر مرنجاب، کویر سیازگه، کویر چاه عروس، محوطه باستانی ویگل، شهرزیر زمینی نوش آباد و چاله های سنبک و چارطاقی می باشد.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/11/14 09:21

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/11/14 09:21

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit