جمعه 3 اسفند 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

امشب، اجرای شب فرهنگی اصفهان در برح میلاد تهران در قالب جشنواره فرهنگی چهارسوق

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:
امشب، اجرای شب فرهنگی اصفهان در برح میلاد تهران در قالب جشنواره فرهنگی چهارسوق
محسن یارمحمدیان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان صبح امروز از برگزاری شب فرهنگی اصفهان در پنجشنبه شب مورخ 18 مرداد در قالب جشنواره چهار سوق در برج میلاد تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ محسن یارمحمدیان صبح امروز پنجشنبه 18 مردادماه با اعلام این مطلب افزود: امشب مردم پایتخت در کنار برج میلاد میهمان شب فرهنگی اصفهان می باشند.
او در همین راستا تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده و در قالب جشنواره ملی چهارسوق بیش از 50 نفر از فعالان فرهنگی و هنری اصفهان امشب در شب فرهنگی اصفهان به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی می پردازند.
یارمحمدیان درباره برنامه های تدارک دیده شده در این شب فرهنگی تاکید کرد: این شب فرهنگی با مشارکت 50 نفز از فعالان فرهنگی، و هنری استان از شهرستانهای اصفهان، کاشان و گلپایگان برگزار می گردد و این برنامه های متنوع فرهنگی شامل: شعرخوانی، تئاتر طنز، موسیقی سنتی مکتب اصفهان و اجرای مسابقه ایرانشناسی همراه با معرفی شاخصه های فرهنگی و هنری استان توسط مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان می باشد.
یارمحمدیان همچنین تصریح کرد: با برنامه ریزی های به عمل آمده توسط ستاد اجرائی برگزاری شب فرهنگی اصفهان در جشنواره چهارسوق، تلاش نموده ایم تا با جلب مشارکت اصفهانیهای مقیم تهران شبی با نشاط را برای هموطنان عزیز به ویژه مردم پایتخت در این شبهای گردم تابستان فراهم آوریم.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/05/18 10:13

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/05/18 10:13

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit