جمعه 3 اسفند 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

اصفهان قلب تپنده گردشگری ایران است و نیازمند توجه ویژه همه مسئولین است

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در دومین بازدید خود از غرفه اصفهان در نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور گفت:
اصفهان قلب تپنده گردشگری ایران است و نیازمند توجه ویژه همه مسئولین است
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور عصر روز گذشته برای دومین بار در غرفه اصفهان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران حضور یافت و در جمع مسئولین اصفهان تاکید کرد: اصفهان قلب تپنده گردشگری ایران است و نیازمند توجه ویژه مسئولین کشور است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ عصر روز گذشته 4 بهمن ماه، معینی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان و قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان با حضور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران در غرفه اصفهان حضور یافتند.
در حاشیه این بازدید، نشست کوتاهی با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور که برای دومین بار به بازدید غرفه اصفهان آمده بود و مسئولین اصفهان در راستای توسعه گردشگری پایدار اصفهان برگزار شد.
در این نشست مونسان با اشاره به پیوند مناسبی که هم اینک میان اداره کل میراث فرهنگی استان و شهرداری اصفهان ایجاد شده تاکید کرد: هم اینک شاهد رشد همگرائی میان اداره کل میراث فرهنگی استان و شهرداری اصفهان هستیم و حضور یکپارچه این دو نهاد در کنار فعالان گردشگری استان نشان دهنده آغاز دوران جدیدی در استان اصفهان در راستای حفاظت از میراث فرهنگی، ترویج صنایع دستی و توسعه گردشگری بشمار می رود.
او همچنین در ادامه حضورش در غرفه اصفهان، پس از اینکه مسئولان شهرداری و مسئولان بخشهای مختلف غرفه اصفهان توضیحاتی را در راستای برنامه های اصفهان و در زمینه خدمات رسانی به گردشگران به ویژه در نوروز 1397 ارائه کردند تصریح کرد: اصفهان به راستی قلب تپنده گردشگری ایران می باشد که در راستای توسعه بیش از پیش آن همه مسئولان کشور و استان باید همت کنند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور همچنین در پایان حضورش در غرفه اصفهان خطاب به مسئولان شهرداری اصفهان عنوان کرد: در راستای حمایت از توسعه گردشگری و ترغیب سرمایه گذاران به حضور هر چه بیشتر در حوزه گردشگری اصفهان امیدواریم شورای شهر و شهرداری اصفهان مشوق های اقتصادی بیشتری را همچون: حذف و بخشیدگی عوارض ساخت تاسیسات گردشگری را بیش از گذشته عملی سازند تا شاهد رونق هر چه بیشتر گردشگری اصفهان باشیم.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/11/05 12:04

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/11/05 12:04

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit