سه شنبه 2 بهمن 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر
شورای تخصصی بازاریابی و تبلیغات گردشگری با مشارکت بخش دولتی و فعالان گردشگری استان اصفهان تشکیل می شود.
دستیار ویژه استاندار در نشست فعالان گردشگری استان عنوان کرد:
شورای تخصصی بازاریابی و تبلیغات گردشگری با مشارکت بخش دولتی و فعالان گردشگری استان اصفهان تشکیل می شود. 
امیر کریمی دستیار ویژه استاندار اصفهان عصر روز گذشته در نشست مشترک مسئولان ذی ربط و فعالان گردشگری استان از تلاش در راستای تشکیل شورای تخصصی بازاریابی و تبلیغات گردشگری استان با مشارکت بخش دولتی و فعالان گردشگری استان اصفهان جهت بهبود هر چه بهتر مقوله جذب گردشگر خارجی به استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ عصر روز گذشته با حضور امیر کریمی دستیار ویژه استاندار اصفهان، فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان، مسعود نیک آئین مدیر کل تشریفات استانداری و تنی چند از مسئولان نمایندگی وزارت امور خارجه، فرودگاه بین المللی استان، بانکهای عامل و همچنین با حضور بیش از 30 نفر از فعالان گردشگری استان در حوزه های هتل داری، آموزش و دفاتر خدمات مسافرتی، نشست هم اندیشی توسعه کیفی گردشگری استان در خانه تاریخی میراث اصفهان برگزار گردید.
در این نشست پس از ارائه نظرات فعالان گردشگری استان، امیر کریمی دستیار ویژه استاندار اصفهان با ایراد سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از حضور فعالان گردشگری استان در نشست هم اندیشی توسعه گردشگری استان تاکید کرد: بدون شک یکی از مهمترین مقوله های توسعه پایدار و کیفی در هر مقصد گردشگری، پرداختن علمی به مقوله بازاریابی و تبلیغات صحیح است.
او همچنین تصریح کرد: تلاش داریم تا با اعتماد هر چه بیشتر به بخش خصوصی، فعالان گردشگری را تشویق کنیم تا در حوضه بازاریابی و تبلیغات ضمن افزایش کمی ورود گردشگر، از طریق شناسائی بازارهای هدف و همچنین در زمانهائی همچون زمستان که حضور گردشگران خارجی در اصفهان به کمترین حد ممکن می رسد بتوانیم به جذب هر چه بیشتر گردشگر همت کنیم .
کریمی همچنین تصریح کرد: با تداوم برگزاری نشستهای هم اندیشی با فعالان گردشگری بنا داریم شورای تخصصی بازاریابی و تبلیغات و گردشگری را با مشارکت فعالانه بخش دولتی و خصوصی تشکیل شود.
او در پایان اضافه کرد: بدنیال ایجاد تشکیلاتی در حوزه بازاریابی گردشگری استان با محوریت اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان هستیم.
در ادامه این نشست فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان نیز با ایراد سخنانی تصریح کرد: همواره باید تلاش کنیم تا بازاریابی با رویکردهای واقع گرایانه همراه باشد، زیرا نگاه های آرمان گرایانه بدون توجه به ظرفیتهای موجود بازار نمی تواند راهگشای مناسبی برای توسعه گردشگری باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در ادامه سخنانش تصریح کرد: یکی از مشگلات امروز ما در حوزه بازاریابی و تبلیغات گردشگری عدم هماهنگی دستگاه ها و نهادهای دولتی با سازمان میراث فرهنگی در حوزه توسعه گردشگری از یکسو و عدم هماهنگی بخش خصوصی و دولتی از سوی دیگر در راستای سیاستگذاری و اجرا در حوزه بازاریابی و تبلیغات گردشگری است، لذا معتقدیم با ادامه این نشستها می توانیم به دست مایه های علمی و اجرائی مشخصی در کنار هم در راستای سیاستگذاری در بازاریابی و تبلیغات گردشگری استان، برگزاری و شرکت در نمایشگاه های گردشگری، برگزاری هفته های فرهنگی و برنامه ریزی جذب گردشگر در فصول زمستان دست یابیم.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/03/08 13:37

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/03/08 13:37

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit