پنج شنبه 21 آذر 1398
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر در تابستان 1398 در دستور کار ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان

مدیر کل میراث فرهنگی استان عنوان کرد:
ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر در تابستان 1398 در دستور کار ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان
مدیر کل میراث فرهنگی استان، امروز در دومین نشست ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان در تابستان 98 از اجرای طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر استان اصفهان در تابستان 1398 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ امروز 12 مردادماه، دومین نشست ستاد اجرائی خدمات سر استان با موضوع تابستان 98 با حضور حجت الله غلامی معاون امور عمرانی استانداری و قائم مقام ستاد اجرائی خدمات سفر استان و مدیران کمیته های 9 گانه ستاد سفر استان برگزار گردید.
در این نشست فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی و دبیر ستاد اجرائی خدمات سفر استان با ایراد سخنانی تاکید کرد: با عنایت به رشد منطقی سفرهای تابستانی و در راستای ارائه خدمات بهینه به گردشگران، طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر استان اصفهان در تابستان 1398 طراحی و به مرحله اجرا در آمده است.
او در همین راستا افزود: ایجاد ساز و کار راه اندازی طرح سفرهای آسان و ارزان قیمت از یکسو و توسعه زمانی و مکانی مناسب سفر در تمامی مناطق استان از جمله اهداف این طرح می باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در ادامه به سرفصلهای طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر استان اصفهان در تابستان 98 اشاره کرد و گفت: نظارت ویژه بر تاسیسات و موسسات گردشگری، تشکیل کمیته فرهنگ سفر جهت فرهنگ سازی سفر در تمامی مناطق استان و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی از جمله برنامه های این طرح است.
الله یاری همچنین به دیگر برنامه های این طرح اشاره کرد و گفت: اجرای طرحهای نوین اطلاع رسانی به گردشگران، معرفی جاذبه های گردشگری به تفکیک هر شهرستان با برنامه ریزی های جدید علمی، ایجاد نظام منطقی نظر سنجی از گردشگران و ایجاد تابلوی راهنمائی جاذبه های مسیر هر شهرستان از دیگر برنامه های طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر استان اصفهان در تابستان 98 می باشد.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1398/05/12 13:18

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1398/05/12 13:18

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit