جمعه 3 اسفند 1397
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

تشکیل میز گردشگری چین در اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان

تشکیل میز گردشگری چین در اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان 
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان صبح امروز در نشست فعالان گردشگری اصفهان از تشکیل میز گردشگری چین در این اداره کل در راستای توسعه گردشگری میان اصفهان و چین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز شنبه 13 مرداد با حضور "علیرضا سالاریان" مدیر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان، محسن یارمحمدیان معاون گردشگری اداره کل، کوروش وکیلی مدیر بازاریابی و تبلیغات و جمعی از فعالان گردشگری استان اصفهان، کارگروه توسعه گردشگری اصفهان و چین رسما شروع به کار کرد.
در راستای اهداف این کارگروه، محسین یارمحمدیان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به نیاز استان اصفهان در راستای شناسائی بازارهای هدف گردشگری استان از یکسو و تلاش در راستای برقراری ارتباط در حوزه گردشگری با کشورهای آسیائی با توجه به شرایط و نیازهای روز ایران، میز گردشگری در راستای توسعه گردشگری اصفهان و کشور چین که دارای بیش از 130 میلیون گردشگر در سال می باشد در اصفهان رسما آغاز به کار کرد.
در همین راستا کوروش وکیلی مدیر بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری نیز تاکید کرد: در راستای توسعه گردشگری میان اصفهان و کشور چین برنامه های متنوعی را در دست تهیه داریم که در طی سال 1397 به تناوب برگزار می شود.
او در همین راستا ادامه داد و گفت: در اولین مرحله 5 شهر بزرگ چین از جمله شهرهای پکن، شانگهای و گوانگچو جهت اجرای نشست و سمینار بازاریابی جهت معرفی اصفهان با مشارکت سفارت ایران و همچنین کنسولگریهای ایران در شهرهای چین در نظر گرفته شده، به گونه ائی که با همکاری نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان و سفارت ایران در چین فعالان گردشگری کشور چین شناسائی و به این نشستها دعوت می شوند.
وکیلی همچنین اظهار داشت: در مرحله بعد با شرکت فعالان گردشگری اصفهان در نمایشگاه های گردشگری چین تلاش داریم تا با معرفی جاذبه های گردشگری استان، سهم خود را از بازار گردشگری 130 میلیون نفری چین بدست آوریم.
او در همین راستا گفت: این نمایشگاه های گردشگری به تناوب از شهریور امسال آغاز و تا پایان سال 1397 ادامه می یابد.
او در پایان تاکید کرد: در مرحله سوم نیز تلاش داریم تا با دعوت فعالان گردشگری شهرهای بزرگ چین به اصفهان و با نشان دادن چهره واقعی ایران و اصفهان به آنان و همچنین تعریف مسیر گردشگری مشخص و ارائه یک بسته کامل خدماتی گردشگری شامل تخفیفات خدمات گردشگری و معرفی جذابیت های سفر، گردشگران چینی را به اصفهان دعوت کنیم.
در پایان این نشست مقرر گردید تا فعالان گردشگری اصفهان بسته های پیشنهادی خود را در راستای تشویق گردشگران چینی جهت سفر به اصفهان در این هفته تهیه نموده و سایر برنامه های اجرائی با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی استان و دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان اجرا شود.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/05/13 13:07

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/05/13 13:07

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit