بازدید بیش از 15500 گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان آران و بیدگل
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بید گل عنوان کرد:
بازدید بیش از 15500 گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان آران و بیدگل
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل با اعلام این خبر افزود: طی یک ماه گذشته بیش از ۱۵۵۰۰نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان آران و بیدگل بازدید نموده اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ جواد صدیقیان رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل صبح امروز 20 در ماه با اعلام این خبر گفت : در طول یک ماه گذشته بیش از 15500 نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های تاریخی این شهرستان بازدید کرده اند که بر اساس آمار  ورود ۸۳۰۰ گردشگر از جاذبه های طبیعی و تاریخی کویر مرنجاب، ۴۲۰۰ نفر گردشگر مذهبی و سیاحتی از بارگاه ملکوتی امامزاده محمد هلال ابن علی علیه السلام و تعداد ۳۰۰۰ نفر گردشگر از معماری دستکن زیر زمینی نوش آباد ثبت گردیده است.
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل در ادامه افزود: با اجرای طرح ساماندهی در ماه گذشته خوشبختانه با کاهش چشم گیر حوادث در منطقه کویر مرنجاب  روبرو بودیم.
صدیقیان در پایان عنوان کرد: ایجاد زیر ساختها در رشد گردشگری شهرستان آران و بیدگل نقش بسزایی دارد و نوید بخش بهبود وضعیت گردشگری و سرمایه گذاری می باشد


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1396/10/20 10:37

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1396/10/20 10:37