بازدید 13 هزار نفر گردشگر خارجی از جاذبه گردشگری استان اصفهان / اقامت 4700 گردشگر خارجی در استان اصفهان در نوروز 97
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:
بازدید 13 هزار نفر گردشگر خارجی از جاذبه گردشگری استان اصفهان / اقامت 4700 گردشگر خارجی در استان اصفهان در نوروز 97
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان ظهر امروز از بازدید 13 هزار گردشگر خارجی از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری استان اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ ظهر امروز 15 فروردین ماه با اعلام این مطلب افزود: با بررسی آمارهای استحصال شده از دبیرخانه ستاد اجرائی خدمات سفر استان اصفهان از تاریخ 27 اسفند 1396 لغایت 13 فروردین 1397 تعداد 13 هزار نفر گردشگر خارجی از جاذبه های گردشگری استان اصفهان بازدید به عمل آورده اند.
او در همین راستا ادامه داد و گفت: در طی همین مدت آمارها نشان می دهد که تعداد 4700 گردشگر خارجی حداقل به مدت یک شب در استان اصفهان اقامت نموده اند.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان تصریح کرد: با بررسی های به عمل آمده چنین نتیجه گیری به عمل آمد که این گردشگران بیشتر از کشورهای آلمان، فرانسه و ایتالیا بوده اند.
الله یاری تصریح کرد: یک از مهمترین ویژگی های نوروز امسال حضور گردشگران اروپائی در میان قریب به 6 میلیون گردشگر داخلی بود و این در حالی است که گردشگران داخلی و خارجی با امنیت و آرامش کامل و در جوی کاملا صمیمانه حتی در دور افتاده ترین نقاط استان اصفهان به گردشگری پرداختند و این در حالی است که حتی یک گزارش مبنی بر بروز مشگل جهت گردشگران خارجی در میان ازدحام سفرهای نوروزی از سراسر استان در طول نوروز به دبیرخانه ستاد سفر استان گزارش نشده است.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/01/15 13:31

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/01/15 13:31