گردهم آئی فعالان گردشگری 17 کشور جهان در باغشهر تاریخی نطنز در محور گردشگری شمال استان اصفهان

مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز عنوان کرد: 
گردهم آئی فعالان گردشگری 17 کشور جهان در باغشهر تاریخی نطنز در محور گردشگری شمال استان اصفهان 
مدیر میراث فرهنگی شهرستان نطنز از برگزاری گردهمائی فعالان 17 کشور جهان از قاره های اروپا، آمریکای جنوبی و کشور روسیه و قاره آسیا و بازدید از آثار تاریخی و گردشگری نطنز در قالب یک تور تخصصی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 5 آذرماه، حسین یزدانمهر با اعلام این خبر افزود: تور آشنا سازی مدیران شرکتهای مسافرتی 17 کشور جهان از قاره های اروپا، آمریکای جنوبی و روسیه در شمال قاره آسیا در باغشهر تاریخی نطنز برگزار گردید و فعالان گردشگری بین المللی از نزدیک با ظرفیتهای گردشگری نطنز در محور گردشگری شمال استان اصفهان آشنا شدند.
حسین یزدانمهر همچنین گفت: این تور 32 نفره پس از ورود به شهر تاریخی نطنز از جاذبه های تاریخی و گردشگری نطنز بازدید به عمل آوردند.
او ادامه داد و گفت: در برنامه ریزی های به عمل آمده این تور از آثار تاریخی قصبه، آتشکده ساسانی، کارگاه های صنایع دستی، اقامتگاه های سنتی شهرستان و بافت تاریخی افوشته بازدید نمودند.
مدیر میراث فرهنگی شهرستان نطنز همچنین افزود: در ادامه این برنامه، نشستی نیز با حضور صفاری نماینده مردم شهرستان نطنز و سایر مسئولین برگزار شد.
یزدانمهر در این راستا اظهار داشت: نماینده مردم شهرستان نطنز در این نشست با اشاره به امنیت کشور ایران عنوان کرد: جاذبه های متنوع گردشگری در کنار امنیت بالای ایران به نسبت سایر کشورهای منطقه خاورمیانه، فرصت مناسبی را جهت توسعه ارتباطات فرهنگی و افتصادی از منظر گردشگری فراهم آورده است، لذا امیدواریم با توسعه این تورها و نشستها با فعالان گردشگری کشورهای مختلف به توسعه گردشگری دست یابیم.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/09/05 11:49

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/09/05 11:49