جذب سرمایه گذاران در حوزه گردشگری شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان

سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بید گل عنوان کرد: 
جذب سرمایه گذاران در حوزه گردشگری شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان
مجید نوری سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل از جذب و هدایت ۴۴ طرح سرمایه گذاری در حوزه توسعه  گردشگری شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 25 مهرماه، مجید نوری، سرپرست میراث فرهنگی آران و بیدگل با اعلام این خبر افزود: سرمایه گذاری در بخش توسعه تاسیسات گردشگری با استقبال خوبی روبرو شده و امید داریم بتوانیم با تعامل سازنده به رشد صنعت گردشگری منطقه کمک کنیم.
سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل همچنین گفت: ۴۴ طرح گردشگری در قالب اکوکمپ، مجتمع خدماتی و رفاهی، هتل، اقامتگاه سنتی و بوم گردی، از جمله طرح های سرمایه گذاری در حال پیگیری و اجرا در سطح شهرستان آران و بیدگل می باشد.
مجید نوری در پایان خاطر نشان کرد: گردشگری با ویژگی های خاص خود، صنعتی پویا با آینده ای روشن تلقی می شود و سرمایه گذاری در این صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل در راستای توسعه زیر ساختهای بخش گردشگری شهرستان آران و بیدگل آماده همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی می باشد.


دسته بندی : گردشگری

نویسنده : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان درج : 1397/07/25 13:25

تایید توسط : اداره روابط عمومی، امور فرهنگی و امور اجتماعی
تاریخ و زمان تایید: 1397/07/25 13:25

نوش آبادی 1397/07/28 20:58
با سلام. آیا آقای نوری شهر نوش اباد را بلد نیست که هیچ خبری از آنجا ندارد؟ شهر زیرزمینی نوش اباد و مراسم محرم نوش آباد در رسانه های داخل و خارج خبر شد اما دریغ از یک پیام از جناب ایشان. واقعا جای تاسف دارد