یک شنبه 22 تير 1399
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

ظرفیت بالای اصفهان در راستای تدوین برنامه های متنوع گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:
ظرفیت بالای اصفهان در راستای تدوین برنامه های متنوع گردشگری
فریدون الله یاری، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان امروز در دیدار با سر دبیر نشریه "برای فردا" با ایراد سخنانی تاکید کرد: براستی اصفهان از ظرفیت بالائی در راستای تدوین برندهای متنوع گردشگری برخوردار است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ امروز 24 مهرماه، رضوانی سردبیر ماهنامه اجتماعی و فرهنگی "برای فردا" با فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در زمینه برند شهری اصفهان دیدار کرد.
در این دیدار مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با ایراد سخنانی ضمن بر شمردن اهمیت برند سازی در دنیای امروز تاکید کرد: بدون شک برندها توسط دولت ها ایجاد نمی شوند بلکه توسط فعالان بخش خصوصی با تعریف یک نماد و حتی تنوع در تولید محصول که استاندارد و کیفیت خدمات کالا در آن منظور شده باشد ایجاد می شوند.
او در همین راستا ادامه داد و گفت: امروز و در برنامه ریزی برای توسعه گردشگری پس از عبور از مرحله نهادینه شدن گردشگری، باید به دنبال افزایش کیفیت خدمات گردشگری باشیم، لذا برند سازی توسط بخش خصوصی در حوزه گردشگری می تواند نقش مهمی در توسعه پایدار گردشگری داشته باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان همچنین در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: در هرگونه تعریف برند در صنعت گردشگری باید توجه داشته باشیم که برند سازی جهت معرفی یک مقصد گردشگری، مفهومی مشخص دارد و برند سازی برای معرفی محصولات گردشگری از مفهومی متفاوت برخوردار است، لذا در شهری همانند اصفهان با توجه به تنوع گردشگری آن می توان از بیش از یک برند گردشگری جهت جذب گردشگران و ارائه خدمات گردشگری استفاده کرد.
الله یاری در پایان تصریح کرد: مراجعه به افکار عمومی و دریافت نظرات صاحبنظران در حوزه های مختلف گردشگری نقش مهمی در طراحی و معرفی یک برند گردشگری ایفا خواهد کرد.


دسته بندی : گردشگری
تاریخ و زمان تایید: 1398/07/24 13:18

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit