سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

برگزاری جلسه ستاد سفر شهرستان خوانسار با محوریت عید نوروز 98

سرپرست میراث فرهنگی شهرستان خوانسار عنوان کرد:
برگزاری جلسه ستاد سفر شهرستان خوانسار با محوریت عید نوروز 98
علی جوزی سرپرست میراث فرهنگی شهرستان خوانسار در استان اصفهان از برگزاری جلسه ستاد سفر شهرستان خوانسار با محوریت عید نوروز 98 و با حضور تمامی اعضاء خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 20 دی ماه، علی جوزی سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان خوانسار با اعلام این مطلب گفت: جلسه ستاد سفر شهرستان خوانسار با محوریت برنامه‌ریزی برای عید نوروز ۹۸ با حضور اعضای ستاد سفر، معاون برنامه‌ریزی فرماندار، بخشدار مرکزی و سرپرست میراث فرهنگی خوانسار، روز گذشته در ساختمان فرمانداری خوانسار تشکیل گردید. 
سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان خوانسار، مهمترین مصوبات این جلسه را به شرح زیر اعلام کرد: 
- اعضای ستاد سفر نسبت به معرفی نماینده تام‌الاختیار به منظور ارائه آمار و بازرسی در عید نوروز به فرمانداری و میراث فرهنگی اقدام نمایند.
- مدیریت واحد ستاد اسکان در ساختمان شهرداری و با حضور نمایندگان اعضای ستاد سفر تشکیل شده و تمامی رویدادهای نوروز از این مقر مدیریت، برنامه‌ریزی و هماهنگی شود. 
- کمیته متشکل از میراث فرهنگی، بهداشت، شهرداری، اداره صنعت معدن تجارت، تعزیرات حکومتی، آتش نشانی و سایر واحدها به منظور بازرسی از تأسیسات گردشگری و اقامتی در ایام پیش از آغاز نوروز و تعطیلات نوروزی دایر گردد.
- با ساماندهی طرح خانه مسافر، اسکان غیرمجاز در شهرستان مدیریت شود.
- اعضای ستاد سفر نسبت به معرفی اماکن اقامتی خود، ظرفیت اسکان و قیمت‌های پیشنهادی به میراث فرهنگی اقدام نمایند.
- بروشورهای عید نوروز به ارگانهای فعال مانند پلیس راهور، جایگاه‌های سوخت، هلال احمر و غیره تحویل گردد تا نسبت به توزیع آنها اقدام شود.


دسته بندی : گردشگری
تاریخ و زمان تایید: 1397/10/20 12:07

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit