پنج شنبه 21 آذر 1398
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

برگزاری نمایشگاه آثار منتخب نگارگران کاشان با عنوان "صدای پای رنگ" در اصفهان

برگزاری نمایشگاه آثار منتخب نگارگران کاشان با عنوان "صدای پای رنگ" در اصفهان

جعفر جعفر صالحی، معاون صنایع دستی و هنرهای اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه آثار منتخب نگارگران کاشان در گالری سوره حوزه هنری اصفهان با عنوان "صدای پای رنگ" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، امروز 20 آبان ماه، جعفر جعفرصالحی از برگزاری نمایشگاه آثار منتخب نگارگران کاشان در گالری سوره اصفهان خبر داد و گفت : "جمعی از هنرمندان نگارگر کاشان با معرفی آثار خود به اهالی فرهنگ و هنر اصفهان در قالب نمایشگاهی با عنوان "صدای پای رنگ" در این شهر حضور به هم رساندند تا بگویند هنوز هنرمندان شهر تمدن هفت هزارساله برای ارتقاء و شکوفایی هنر زیبای نگارگری در تلاش و تکاپو هستند و در راستای این هدف، آشنایی و دیدار با اساتید برجسته شهر هنرپرور و هنردوست اصفهان و افتخار حضور این عزیزان در این نمایشگاه بی شک انگیزه ای بود تا انشاء ا... این با هم بودن، انگیزه و دلیلی باشد برای حضوری بهتر و تلاشی بیشتر . "

او افزود: "این نمایشگاه تا تاریخ 22 /08/1398 ادامه داشته و از ساعت 30 : 10 الی 30 : 19 در گالری سوره حوزه هنری ، روبروی هتل عباسی،  با حدود 40 اثر از 15 هنرمند کاشان مورد استقبال بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت."دسته بندی : صنایع دستی
تاریخ و زمان تایید: 1398/08/20 13:25

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit