سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

برگزاری اولین جشنواره غذای سنتی کاچی در روستای فمی

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز عنوان کرد:
برگزاری اولین جشنواره غذای سنتی کاچی در روستای فمی 
حسین یزدانمهر رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز از برگزاری اولین جشنواره غذای سنتی کاچی در روستای "فمی" از توابع شهرستان نطنز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 13 دی ماه، حسین یزدانمهر رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز با اعلام این خبر گفت: اولین جشنواره غذای سنتی کاچی از امروز و با حضور مسولین و دوستداران میراث فرهنگی و مردم محلی در روستای "فمی" از توابع بخش امامزاده _ بادرود شهرستان نطنز برگزار گردید.
یزدانمهر خاطر نشان کرد: در این جشنواره که با همکاری شورای اسلامی روستای "فمی"، دهیاری روستا، اداره میراث فرهنگی شهرستان، دفتر میراث فرهنگی بادرود، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز و پست بانک این شهرستان برگزار گردید "صفاری" نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و "حسنی" فرماندار شهرستان و سایر مسولین حضور داشتند. 
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان نطنز همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به قدمت دیرینه پخت این غذای محلی و سنتی در این منطقه و تاکید نماینده مردم شهرستان و فرماندار، بزودی پرونده پخت این غذای سنتی تهیه و جهت ثبت در فهرست آثار ملی ارسال خواهد شد.


دسته بندی : گردشگری
تاریخ و زمان تایید: 1397/10/13 12:03

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit