جمعه 17 مرداد 1399
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

افتتاح 8 دفتر خدمات گردشگری در استان اصفهان همزمان با هفته دولت

افتتاح 8 دفتر خدمات گردشگری در استان اصفهان همزمان با هفته دولت

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان امروز و در پنجمین روز هفته دولت از افتتاح 8 دفتر خدمات گردشگری در استان اصفهان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون اله یاری امروز 6 شهریور ماه با اعلام این مطلب افزود: با عنایت به برنامه ریزی های به عمل آمده در راستای افتتاح طرح های گردشگری در پهنه استان اصفهان، همزمان با هفته دولت، 8 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در 4 شهرستان استان اصفهان به بهربرداری رسید.

او همچنین در همین راستا ادامه داد: امروز 4 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهر تاریخی اصفهان و با سرمایه ائی بالغ بر 6 میلیارد ریال و با اشتغال مستقیم برای 20 نفر افتتاح شد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در ادامه به دفاتر مسافرتی افتتاح شده در سایر شهرستان های استان نیز اشاره کرد و گفت: امروز و درپنجمین روز از هفته دولت: 3 دفتر خدمات مسافرتی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با سرمایه ائی بالغ بر 5 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم جهت 15 نفر افتتاح شد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان همچنین افزود: همزمان با هفته دولت یک دفتر گردشگری نیز در شهر " ورنامخواست" از توابع شهرستان انجان با هزینه ائی بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال و با اشتغالزائی مستقیم جهت 4 نفر افتتاح شد.

اله یاری تصریح کرد: در حال حاضر 336 دفتر خدمات گردشگری در پهنه استان اصفهان در حال فعالیت می باشد.


دسته بندی : گردشگری
تاریخ و زمان تایید: 1398/06/06 11:50

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit