یک شنبه 22 تير 1399
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

برگزاری دوره آموزشی "اطفا حریق" ویژه مدیران تاسیسات گردشگری گلپایگان

برگزاری دوره آموزشی "اطفا حریق" ویژه مدیران تاسیسات گردشگری گلپایگان
مصطفی قانونی، مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان امروز از برگزاری کارگاه آموزشی "اطفا حریق" ویژه مدیران تاسیسات گردشگری شهرستان گلپایگان در محور تاریخی و گردشگری شمال غرب استان اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان؛ امروز 20 آبان ماه، مصطفی قانونی با اعلام این مطلب افزود: با عنایت به اینکه در سالهای اخیر با روند رشد تاسیس، مجموعه های گردشگری، به ویژه اقامتگاه های بومگردی در شهرستان گلپایگان مواجه هستیم، جهت ارایه خدمات رسانی هرچه بهتر به گردشگران، عصر روز گذشته با مشارکت اداره میراث فرهنگی شهرستان و مرکز آتش نشانی شهرستان گلپایگان، دوره آموزشی چگونگی اطفا حریق ویژه مدیران و مسئولان بیش از 10 هتل و اقامتگاه بومگردی و سنتی شهرستان برگزار شد.
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان در همین راستا گفت: در این دوره آموزشی 4 ساعته، مدیران تاسیسات گردشگری شهرستان گلپایگان با مواردی همچون: طبقه بندی انواع حریق و چگونگی اطفا سریع آن در تاسیسات گردشگری آشنا شدند.
در پایان این دوره آموزشی، گواهی شرکت در دوره به مدیران تاسیسات گردشگری شهرستان ارایه شد و یکی از شاخصه های ارتقا این تاسیسات در آینده اخذ گواهی شرکت در این دوره می باشد.


دسته بندی : گردشگری
تاریخ و زمان تایید: 1398/08/20 13:43

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit