پنج شنبه 15 خرداد 1399
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

افتتاح شصت و یکمین اقامتگاه بومگردی در شهرستان خوروبیابانک در شرق استان اصفهان

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خور و بیابانک عنوان کرد:
افتتاح شصت و یکمین اقامتگاه بومگردی در شهرستان خوروبیابانک در شرق استان اصفهان
حسین رئیسی، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خور و بیابانک از افتتاح شصت و یکمین اقامتگاه بومگردی در شهرستان خورو بیابانک با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 25 مهرماه، حسین رئیسی، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خورو بیابانک با اعلام این مطلب گفت: روز گذشته شصت و یکمین اقامتگاه بومگردی در این شهرستان با سرمایه ائی بالغ بر سه میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در بافت تاریخی قلعه شهر جندق افتتاح شد، که با این وصف تعداد اقامتگاه های بومگردی که در این منطقه مجوز بهره برداری دریافت نموده اند از مرز 60 اقامتگاه گذشت.
رئیسی خاطر نشان کرد: مراسم افتتاح این اقامتگاه بومگردی با حضور "ایوب درویشی" معاون توسعه و مدیریت منابع و "محمدرضا کمالی"مدیر کل دفتر برنامه ریزی و تحول اداری استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران استانی و محلی در شامگاه روز گذشته برگزار گردید.
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خورو بیابانک با اشاره به اینکه تعداد زیادی مجوز بهره برداری اقامتگاه بومگردی دیگر نیز جهت صدور، در دست اقدام است تاکید کرد: این اقامتگاه سنتی دارای 10 اتاق بوده و زمینه اشتغال مستقیم 10 نفر را در شهرستان فراهم آورده است.


دسته بندی : عمومی
تاریخ و زمان تایید: 1398/07/25 11:57

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit