یک شنبه 30 تير 1398
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

استقبال مسافرین نوروزی از نمایشگاه سوغات و هدایای محلی کشور در کاشان

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان عنوان کرد:
استقبال مسافرین نوروزی از نمایشگاه سوغات و هدایای محلی کشور در کاشان
معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کاشان از برگزاری نمایشگاه سوغات و هدایای محلی در کاشان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ صبح امروز 4 فروردین ماه، مهران سرمدیان معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان، با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه شامل 40غرفه متنوع از محصولات بومی و محلی استان های مختلف کشور که عمدتا از تبریز، کرمان، یزد، ارومیه، شیراز، اصفهان، اردبیل، و منطقه فرهنگی کاشان می باشد.
سرمدیان هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی سوغات و هدایای سراسر کشور و عرضه محصولات بومی و محلی به میهمانان نوروزی عنوان کرد و گفت: برای میزبانی هرچه با شکوه¬تر از میهمانان و مسافرین نوروزی برنامه-های ویژه ای در کاشان تدارک دیده شده است.
معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان خاطر نشان کرد: علاوه بر نمایشگاه و سوغات و هدایا در حاشیۀ این نمایشگاه همه روزه برنامه¬های مختلف نوروزگاه با هدف معرفی آداب و رسوم اقوام مختلف و منطقه فرهنگی کاشان اجرا می¬گردد.
سرمدیان محل برگزاری این نمایشگاه را چشمۀ تاریخی سلیمانیه واقع در ضلع جنوبی باغ فین معرفی کرد و گفت: نمایشگاه سوغات و هدایا تا پایان ایام نوروز میزبان میهمانان نوروزی می¬باشد.


دسته بندی : گردشگری
تاریخ و زمان تایید: 1398/01/04 10:06

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit