جمعه 24 مرداد 1399
                                                     صفحه اصلی :: سوالات متداول :: نقشه سایت
مشاهده خبر

نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت برای گردشگران در اصفهان ستودنی است

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد:
نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت برای گردشگران در اصفهان ستودنی است
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان بعد از ظهر روز گذشته در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان که همزمان با پاسداشت هفته نیروی انتظامی صورت پذیرفت تاکید کرد: نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت برای گردشگران در اصفهان ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ بعد از ظهر روز گذشته 16 مهرماه، فریدون الله یاری مدیر کل و جمعی از مدیران اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با حضور در مقر فرماندهی نیروی انتظامی، به مناسبت پاسداشت هفته نیروی انتظامی با مهدی معصوم بیگی فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار و از وی تجلیل به عمل آوردند.
در این دیدار مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با ایراد سخنانی تاکید کرد: امروز همگی ما قدردان ایثارگری های نیروی انتظامی هستیم، زیرا آسایش و آرامشی که همه ما از آن بهره مند هستیم، بی شک مرهون تلاش این عزیزان است.
فریدون الله یاری همچنین تصریح کرد: براستی آرامش و آسایش همراه با امنیت محور اصلی توسعه گردشگری است و امروز خرسندیم که در اصفهان به عنوان یکی از اصلی ترین قطبهای گردشگری کشور شاهد ایجاد امنیت کامل برای گردشگران هستیم.
او همچنین در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: البته همکاریهای ما با نیروی انتظامی صرفا به حوزه گردشگری محدود نمی شود بلکه در سالهای اخیر شاهد همکاریهای گسترده سازمان میراث فرهنگی و نیروی انتظامی استان در زمینه مبارزه با قاچاق کالا در حوزه صنایع دستی و همچنین همکاری صمیمانه نیروی انتظامی در زمینه کشف اشیاء عتیقه و پیگرد قاچاقچیان در حوزه میراث فرهنگی هستیم که بسیار ستودنی است.
اصفهان گنجی ارزشمند برای توسعه گردشگری است
در این نشست همچنین مهدی معصوم بیگی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان نیز با ایراد سخنانی ضمن قدردانی از حضور مدیران ارشد اداره کل میراث فرهنگی استان در نیروی انتظامی تاکید کرد: امیدواریم با تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری شاهد ارتقاء فعالیتهای این مجموعه عظیم فرهنگی در راستای صیانت از هویت این ملت بزرگ، رونق تولید و فروش صنایع دستی و رونق صنعت گردشگری در راستای قطع وابستگی از نفت باشیم.
او همچنین تصریح کرد: اگر امروز مدعی هستیم ملتی بزرگ و کهن هستیم به واسطه میراث فرهنگی ارزشمندمان، لذا هرگونه اقدامی در این حوزه و تلاش در راستای معرفی آن به جهانیان اقدامی ارزشمند در راستای حفاظت از هویت و توسعه اقتصادی کشور است.
در ادامه این نشست، حسین حسین زاده قائم مقام نیروی انتظامی استان اصفهان نیز با ایراد سخنانی ضمن قدردانی از حضور مدیر کل میراث فرهنگی استان و مدیران این اداره کل در نیروی انتظامی تصریح کرد: در سالهای اخیر شاهد افزایش همکاریهای صمیمانه میان دو نهاد میراث فرهنگی و نیروی انتظامی هستیم که این خود گامی ارزشمند در راستای توسعه گردشگری و حفاظت از میراث فرهنگی استان بشمار می رود.
حسین زاده همچنین در ادامه تصریح کرد: براستی اصفهان گنجی ارزشمند برای توسعه گردشگری ایران بشمار می رود، زیرا آثار ارزشمند تاریخی در کنار صنایع دستی بی بدیل آن همواره می تواند برای تمامی گردشگران در تمام نقاط جهان ارزشمند باشد، لذا همگی تلاش می کنیم تا ضمن حفاظت از میراث فرهنگی ارزشمندمان، امنیت و آرامش را برای گردشگران به ارمغان آوریم.


دسته بندی : عمومی
تاریخ و زمان تایید: 1398/07/17 09:35

کلیه حقوق اين پرتال به سازمان ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگري استان اصفهان تعلق دارد
echobit